Apie mus

,,Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu.’’ ( J. V. Gėtė)

  Daugiau nei 8000 tūkstančiai įgyvendintų projektų ir beveik trys dešimtmečiai ilgametės patirties metalinių ir kitų nestandartinių baldų projektavime bei gamyboje – visa tai apie mus, UAB Justura!
Naujausių ir moderniausių technologijų bei įrengimų, aukšto profesionalumo specialistų darbo, asmeninio ir gilaus požiūrio į kiekvieno kliento poreikius dėka, užtikriname aukštą mūsų gaminamos produkcijos kokybę bei savalaikį darbų atlikimą.
  Mes įsitikinę, kad atsidavimas darbui gali atnešti ne tik pačius geriausius rezultatus, bet ir užauginti platų klientų ratą, kurie su malonumu grįžta į mūsų įmonę tarsi pas senus ir gerus bičiulius! Net ir mažiausiai tikėtiną sėkmę mes paverčiame realybe, o atrodytų, neįmanomai idėjai surandame geriausią sprendimą!
  Jeigu ieškote unikalių ir išskirtinių viešosios paskirties ar virtuvės baldų, spintų, metalinių ir iš kitų medžiagų gaminamų baldų, mes sukursime individualų projektą ir pagaminsime taip, kad Jūsų svajonės išsipildys su kaupu!

Su geriausiais palinkėjimais,
UAB Justura kolektyvas

Gerbiami klientai,

Kai 1996 m. įkūrėme įmonę, niekuomet nestovėjome vietoje. Plėtra ir tobulėjimas – mūsų nuolatinė būsena ir kasdienybė. Tai atsispindi nuolat augančiame naujų klientų ir partnerių rate.
Geri darbo rezultatai pasiekiami, dirbant atidžiai, atsakingai ir…nuoširdžiai. Komunikabilumas, bendradarbiavimas bei gebėjimas surasti raktą į bet kurios iškilusios problemos sprendimą – pagrindinis mūsų įmonės kokybės ženklas.
Jei bendravimo lygis labiau priklauso nuo įmonės vidaus kultūros bei joje dirbančių žmonių charakterių suderinamumo, tai aukštos kokybės gamybos siekiame nuolatiniu darbo proceso gerinimu, kvalifikacijos kėlimu bei žinių tobulinimu. Visa tai – beveik trijų dešimtmečių darbo vaisiai. Esu įsitikinęs, kad profesinė kompetencija – vienas svarbiausių sėkmingos įmonės rodiklių.
Tikimės, kad mūsų dėmesingumas, operatyvumas ir profesionalumas padės ir toliau pelnyti Jūsų pagarbą ir pasitikėjimą.

UAB “Justura” direktorius, Aurimas Senvaitis

Biuro baldai

Viešųjų erdvių bei biuro baldai

    Viešosios erdvės reikalauja išskirtinių, konkrečiai patalpai pritaikytų baldų išdėstymo sprendimų. Todėl juos projektuojame ir gaminame tik atsižvelgę į erdvės išplanavimą ir individualų stilių. Kad procesas būtų greitas ir vyktų sklandžiai, glaudžiai bendraujame su klientais. Baldų gamybos srityje nuolat mokomės ir tobulėjame, todėl galime įgyvendinti drąsius ir netradicinius jų dizaino sprendimus. Kadangi viešosiose erdvėse ypač svarbus baldų nusidėvėjimo ir funkcionalumo klausimus, juos gaminame tik iš kokybiškų medžiagų. Taip galime užtikrinti jų patogumą ir ilgą eksploatavimo laiką.

Metaliniai baldai

Metaliniai baldai

   Metaliniai baldai – dailus, stilingas ir dažniausiai nebrangus sprendimas. Metaliniai ar metalinių detalių turintys baldai tobulai įsilieja į industrinį, taip pat minimalistinį, šiuolaikišką interjerą. Kiekvienam projektui parenkami ir derinami metaliniai produktai, kurie geriausiai atitinka jo specifiką, kliento lūkesčius ir patalpų ypatybes. Galime pasirūpinti itin didelės apimties užsakymais, gaminius jungti į vientisas sistemas, pasiūlyti užpildomuosius elementus daiktams patogiai laikyti, tačiau taip pat galime pateikti optimalų pasiūlymą ir pavieniams užsakymams.

Laboratoriniai baldai

Baldai laboratorijoms

   Norint saugiai atlikinėti įvairius laboratorinius bandymus bei užtikrinti efektyvią ir saugią mokslinių tyrimų ir eksperimentų veiklą, siūlome mūsų įmonės gaminamus laboratorinius baldus, atitinkančius specialius reikalavimus. Tai tiesiogiai susiję su saugumu, higiena, ergonomika ir funkcionalumu.
Mes siūlome platų laboratorinių baldų ir jų komponentų pasirinkimą, kuriuos projektuojame ir gaminame pagal kiekvieno kliento poreikius.
Kviečiame susipažinti su mūsų įgyvendintų laboratorinių baldų projektais ir susisiekti, iškilus klausimams. Mes pasiruošę suprojektuoti ir pagaminti tai, ko reikia Jūsų efektyvios veiklos vykdymui bei gerinimui.

NAUJAUSI PROJEKTAI

Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka

baldai

Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas

Baldai

Atsiliepimai


Norėjau padėkoti Jūsų įmonei už atliktus darbus. Virtuvės baldus pagaminote anksčiau numatyto termino ir išpildėte visus mano pageidavimus. Ačiū konstruktoriui Robertui už pasiūlytus puikius sprendimus, Atskiras ačiū vaikinams montavusiems baldus tokio kruopštumo galėtu pavydėti ne vienas. AČIŪ. Sėkmes jums visuose Jūsų darbuose !”

Jūratė

“Užsisakiau virtuvės komplektą, bei rūbinėję spintą. Puikus kolektyvas, sugebėjo man išrankiausiam žmogui pasaulyje suderinti spalvas, išnaudoti tinkamai erdvę, kad virtuvė, nebūtų griozdas, bet ypač talpi. Surinkėjai klasiški, patys išnešė šiukšles, išsiurbė. Punktualūs, anksti pradeda darbus, nereikia laukt iki pietų kol pasirodys.  Gavau baldus, retas atvejis, neturėjau prie ko prisikabinti, tobuliau nei įsivaizdavau. Nesigailiu nei vieno sumokėto euro. Rekomenduoju.”

Vilma

Labai didelis ačiū , malonus ir sklandus bendravimas. Tikrai pateisino visus mūsų lūkesčius. Profesionalus ir kokybiškas darbų atlikimas, laikymasis terminų. Baldai pagaminti tobulai! Esame tikrai labai patenkinti šios įmonės darbu ir aptarnavimu. Tikrai visiems rekomenduojame ir mes tikrai dar ne vieną projektą manau pas juos užsakinėsime.

Jurgita

Mūsų partneriai

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. View more
Sutinku